Torun PaT

III Kujawsko Pomorski Przystanek PaT w Toruniu

Grupa młodzieży naszego gimnazjum spędziła ostatni weekend kwietnia w Toruniu. Bowiem Toruń gościł młodzież szkół naszego województwa skupionych wokół programu profilaktycznego „Profilaktyka a Ty” rekomendowanego przez Komendę Główną Policji w Warszawie.

Były to dwa dni niesamowitych wrażeń! Warsztaty,  nocne koncerty, niezwykła i barwna „patosfera” na Starym Rynku. Każdy mógł znaleźć cos dla siebie, coś co lubi, co go interesuje, bądź coś, czego jeszcze nie robił. Podczas przystanku poznaliśmy cudownych, przyjaznych ludzi i młodych i dorosłych.

Wszyscy przyjechaliśmy do Torunia z dwóch powodów. Powiedzieć innym jak bardzo ważne jest dla nas  bezpieczeństwo i przyjazne środowisko, wolne od uzależnień.

Długo będziemy wspominać klimat toruńskiego spotkania i  niecierpliwie odmierzać dni do kolejnego.

Już niedługo spotkamy się u nas w Złotnikach Kujawskich.

1 czerwca Ogólnopolski Głos Profilaktyki i barwna parada ulicami naszej miejscowości.

Torun PaT