1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20

Strona: 1 z 20

Informacja dla nauczycieli

Dodano w czw. 11 Kwiecień 2019

Informuję, że strajkujący nauczycie nie logują się do e-dziennika, tym samym nie odbierają żadnych wiadomości. Kontakt ze szkołą jest możliwy przez sekretariat.

Wyniki rekrutacji do przdszkola i klas I

Dodano w czw. 11 Kwiecień 2019, aktualizowano w czw. 11 Kwiecień 2019 o godz. 15:47:59

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. K. URBAŃSKIEGO W ZŁOTNIKACH KUJAWSKICH INFORMUJE, ŻE WSZYSTKIE WNIOSKI O PRZYJĘCIE DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO ORAZ DO PIERWSZEJ KLASY ZOSTAŁY ROZPATRZONE POZYTYWNIE.

Komunikat - strajk!

Dodano w niedz. 7 Kwiecień 2019, aktualizowano w niedz. 7 Kwiecień 2019 o godz. 22:48:23

Szanowni Państwo,

informuję, od poniedziałku 8 kwietnia 2019 roku - do odwołania, pracownicy szkoły przystępują do strajku.

W związku z tym nie będą odbywały się w szkole zajęcia dydaktyczne. Zapewniona będzie wyłącznie opieka nad dziećmi, których rodzice nie są w stanie tej opieki sprawować. Istnieje również zagrożenie zawieszenia nawet zajęć opiekuńczych, jeżeli gotowości do pracy nie zgłosi wymagana liczba nauczycieli, która będzie mogła zapewnić bezpieczny pobyt dzieci w szkole.

Na bieżąco, poprzez stronę internetową szkoły, uzyskacie Państwo informacje o aktualnej sytuacji w szkole, nie tylko pod kątem zapewnienia dzieciom opieki, ale również możliwości organizacji egzaminów gimnazjalnego i ósmoklasisty.

Wioletta Zielińska

dyrektor

Szkoły Podstawowej im. K. Urbańskiego

w Złotnikach Kujawskich

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Dodano w pt. 5 Kwiecień 2019, aktualizowano w pt. 5 Kwiecień 2019 o godz. 20:38:58

Szanowni Państwo,

informuję, że na dzień dzisiejszy, 5 kwietnia 2019 r., pracownicy szkoły od poniedziałku 8.04.2019 r. - do odwołania, przystępują do strajku.

W związku z tym mogą wystąpić trudności z przeprowadzeniem zajęć lekcyjnych, opiekuńczych i wychowawczych zgodnie z aktualnym tygodniowym planem zajęć. Na chwilę obecną nie jest wiadomo, ilu pracowników przystąpi do pracy. Liczba strajkujących pracowników może się zmieniać każdego dnia. Dlatego też w szkole prowadzone będą tylko zajęcia opiekuńcze. Istnieje również zagrożenie zawieszenia nawet zajęć opiekuńczych, jeżeli gotowości do pracy nie zgłosi wymagana liczba nauczycieli, która będzie mogła zapewnić bezpieczny pobyt dzieci w szkole.
Autobus szkolny 8 kwietnia pojedzie zgodnie z dotychczasowym planem.

W tych dniach stołówka szkolna nie wydaje posiłków. Proszę zaopatrzyć swoje dzieci w suchy prowiant. Nadpłaty za obiady zostaną rozliczone w kolejnym miesiącu.

Wioletta Zielińska

dyrektor

Szkoły Podstawowej im. K. Urbańskiego

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych

Dodano w śr. 27 Marzec 2019, aktualizowano w śr. 27 Marzec 2019 o godz. 13:39:12

Zarządzenia kuratora w sprawie rekrutacji do szkół średnich dla przyszłych absolwentów

KOMUNIKAT DYREKTORA

Dodano w śr. 27 Marzec 2019

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. K. URBAŃSKIEGO W ZŁOTNIKACH KUJAWSKICH

Uwaga dzieci!

Dodano w wt. 26 Marzec 2019, aktualizowano w wt. 26 Marzec 2019 o godz. 15:53:35

W związku z pojawiającymi się w szkole przypadkami wszawicy pamiętamy, że :

1. musimy dbać o czystość swoich głów,
  2. nie pożyczamy grzebieni, szczotek, gumek, czapek itp.,
  3. czapki, szale pozostawione w szatni przechowujemy w foliowych workach,

4. w okresie nasilonej wszawicy dziewczynki powinny mieć związane włosy.

Wielka zbiórka książek

Dodano w wt. 26 Marzec 2019, aktualizowano w śr. 27 Marzec 2019 o godz. 12:17:30

WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK

W dniach 23.04.2019 – 20.05.2019r. zostanie przeprowadzona zbiórka książek. Zbieramy książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wydane po 2000 roku. Ważne, aby były w bardzo dobrym stanie. Jak co roku zebrane egzemplarze przekażemy szpitalom, hospicjum, domom dziecka, domom pomocy, świetlicom wiejskim i środowiskowym oraz do centrum aktywności lokalnej.

Miejsce zbiórki – GABINET PEDAGOGA SZKOLNEGO

Egzamin gimnazjalny i ósmoklasisty 2019

Dodano w pt. 22 Marzec 2019, aktualizowano w śr. 27 Marzec 2019 o godz. 11:35:49

Egzaminy gimnazjalne i ósmoklasisty

Zapisy do przedszkola

Dodano w pt. 22 Luty 2019, aktualizowano w pt. 22 Luty 2019 o godz. 11:40:18

Dokumenty do pobrania w celu zapisu dziecka do przedszkola.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20

Strona: 1 z 20