Logo aktualnosci XX NOCNY MARSZ

PTTK oddział w Inowrocławiu  zorganizował 13 stycznia 2018 roku ten rajd, którego głównym celem było uczczenie pamięci bohaterstwa uczestników Powstania Wielkopolskiego 1918/1919 w Inowrocławiu w jego 99 rocznicę. Grupa uczniów pod opieką pana  Mariusza Kopydłowskiego uczestniczyła w tym rajdzie. Piesza trasa nocnego rajdu wiodła w godzinach wieczornych z Kościelca  przez Mimowolę do Inowrocławia. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Kościelcu przedstawiciele Szkolnego Koła Turystycznego przy Szkole Podstawowej im. Karola Urbańskiego w  składzie Kinga Dudek, Natalia Tomczak, Daria Góralczyk, Wiktoria Szatkowska, Marta Radzięda Paweł Szymczak, Jakub Dragon i Dawid Rosiński otrzymali pożywienie, a następnie  rywalizowali w konkursie strzeleckim ze sportowej  broni pneumatyczne i w konkursie wiedzy  o powstaniu wielkopolskim. Kinga Dudek powtórzyła ubiegłoroczny sukces zdobywając dwa czołowe miejsca w obu konkursach. W zawodach strzeleckich zdobyła I miejsce z wynikiem  40 punktów, a w konkursie o powstaniu wielkopolskim zdobyła miejsce II. Tuż za nią czyli miejsce trzecie uzyskała  Natalia Tomczak.Za udział w rajdzie szkoła   otrzymało okolicznościowy dyplom. Za dowiezienie uczniów do Kościelca przez panów: Andrzeja  Dudek, Piotra Dragona i Ryszarda Szymczaka  opiekun składa wielkie podziękowania.

XX NOCNY MARSZ 2018

Data dodania 2018-02-21