Gimnazjum
im. Karola Urbańskiego
w Złotnikach Kujawskich
Godło Polski

Logo aktualnosci KOPA 2018

Dnia 27 stycznia 2018 roku odbył się XXIV Powiatowy Festiwal

Kolęd i Pastorałek KOPA’ 2018

Oto wyniki:

      - I miejsce -  Grupa teatralna klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich,

      - II miejsce - Grupa teatralna klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Kołodziejewie,

      - III miejsce - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Inowrocławiu.

  1. Kategoria teatralna szkoła podstawowa kl. IV – VI:

       -    I miejsce - Teatr „Fantazja” ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej,

       -    II miejsce – Szkoła Podstawowa w Gniewkówcu,

 -    III miejsce - Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich.

  1. Kategoria teatralna gimnazjum:

       -    I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich,

       -    II miejsce – Grupa teatralna „Ostatni Gimbus” ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej.

  1. nagroda – Zespół „Czerwone Korale” z Domu Pomocy Społecznej w Parchaniu,
  2. nagroda – Zespół „Jutrzenki” z Domu Pomocy Społecznej w Siemionkach.
  3. kategoria wokalna soliści szkoła podstawowa kl. I – III:

 -  I miejsce – Marcelina Łysiak z Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Jagiellonka” w Inowrocławiu,

 -  II miejsce – Martyna Świerczyńska ze Szkoły Podstawowej im. Marii Patyk w Sławsku Wielkim,

 - III miejsce – Kacper Perzyna ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Kołodziejewie,

  - Wyróżnienie – Małgorzata Błoch ze Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Mariana Skrzypczaka w Rojewicach.

  1. kategoria wokalna soliści szkoła podstawowa kl. IV – VI:

 - I miejsce – Kacper Kamiński ze Szkoły Podstawowej im. Marii Patyk w Sławsku Wielkim,

 - II miejsce – Maja Tunicka ze Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Lisewie Kościelnym,

 - III miejsce – Amelia Duczkowska ze Szkoły Podstawowej w Janikowie,

 - Wyróżnienie – Marcelina Malinowska ze Szkoły Podstawowej w Janikowie, Ania Ratajczak ze Szkoły Podstawowej w Mamliczu, Sandra Wawer z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Strzelnie, Julia Siwińska i Adam Ciechorski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rojewie.

  1. kategoria wokalna soliści gimnazjum:

 -  Nagroda Specjalna – Eliza Strzyżewska ze Szkoły Podstawowej im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich,

- I miejsce - Martyna Woda z Kujawskiego Centrum Kultury w Inowrocławiu,

- II miejsce – Maria Kaniasty ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej,

- III miejsce – Kinga Dudek ze Szkoły Podstawowej im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich,

- Wyróżnienie – Oliwia Dąbrowska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rojewie, Laura Piotrowska ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Inowrocławiu.

  1. kategoria wokalna zespoły szkoła podstawowa kl. I – III:

 - I miejsce – Chór klas I – III  Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej,

 - II miejsce – Zespół „Ciupaga” ze Szkoły Podstawowej im. Karola Urbańskiego w Zlotnikach Kujawskich,

 - III miejsce – Uczniowie klasy trzeciej ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Broniewicach,

- Wyróżnienie – Zespół „Iskierki” ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Jaksicach.

  1. kategoria wokalna zespoły szkoła podstawowa kl. IV – VI:

 - I miejsce – Zespół „Wesoła dziewiątka” ze Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Mariana Skrzypczaka w Rojewicach,

 - II miejsce – Chór Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej,

 - III miejsce – Zespół Wokalny ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Kołodziejewie.

  1. kategoria wokalna zespoły gimnazjum:

 - I miejsce – Zespół „Pin-Eska” ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej,

 - II miejsce – Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich,

- III miejsce – Zespół „ALIBANDA” ze Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Lisewie Kościelnym.

          - I miejsce – Ewelina Kwapiszewska ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Broniewicach,

            - II miejsce – Sylwia Szakowska ze Szkoły Podstawowej im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich,

             - III miejsce – Martyna Kaźmierczak, Aleksandra Pryka ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Jaksicach,

              - Wyróżnienie – Tymoteusz Szatkowski ze Stowarzyszenia Na Rzecz Środowiska Lokalnego Gminy Złotniki Kujawskie,

              - Nagroda Specjalna dla Domu Pomocy Społecznej w Siemionkach.

 

Data dodania 2017-12-20, data aktualizacji 2018-02-21 15:29:15

Na własne konto
Uczę się, ćwiczę, wygrywam
Projektor, wolontariat studencki
Wielka Orkiestra Świąteczej Pomocy 2013
Bank Żywności
Lepsza szkoła - projekt edukacyjny
Europejski fundusz społeczny
Szkoła bez przemocy
Szkoła marzeń
Podziel się posiłkiem
Szkoła humanitarna
Matematyka bez granic
Rok Szkolny w Ruchu
Mazowieckie stowarzyszenie pracy dla niepełnosprawnych DE FACTO
 
Realizacja APE COMPUTERS