Gimnazjum
im. Karola Urbańskiego
w Złotnikach Kujawskich
Godło Polski

2005/2006

ROK SZKOLNY 2005/2006

Imie i nazwisko ucznia

Konkurs

Miejsce

Opiekun

Agnieszka Koniarz

Najciekawsza praca wytwórcza w V Festiwalu Artystycznym Gimnazjów Województwa Kujawsko-Pomorskiego GIM – ART

I miejsce

mgr Mariusz Kopydłowski

Grzegorz Wójcik

Najciekawsza praca wytwórcza w V Festiwalu Artystycznym Gimnazjów Województwa Kujawsko-Pomorskiego GIM – ART

I miejsce

mgr Mariusz Kopydłowski

Marta Puc

Patrycja Boniśniak

Bartosz Sudak

Joanna Mastalerz

Wojewódzki Konkurs Profilaktyczny „ Młodzież wolna od nałogów” prezentacja multimedialna

finaliści

mgr Katarzyna Pietrzak

Agata Miklas

Szymon Osiński

Joanna Woźniak

V Festiwal Artystyczny Gimnazjów Województwa Kujawsko-Pomorskiego GIM – ART

II miejsce

mgr Krystyna Michalak

mgr Iwona Szczepańska

Zespół teatralny „Od Nowa”

W kategorii teatr w V Festiwalu Artystycznym Gimnazjów Województwa Kujawsko-Pomorskiego GIM – ART

Nagroda główna

mgr Małgorzata Małecka

Dawid Antos

Konkurs Recytatorski „Poetyckie genre” – Mątwy 2005

 

Za kreację aktorską w V Festiwalu Artystycznym Gimnazjów Województwa Kujawsko-Pomorskiego GIM – ART

II miejsce

 

 

Nagroda indywidualna

mgr Małgorzata Małecka

Dagmara Oleksy

Za kreację aktorską w Wojewódzkich Konfrontacjach Teatrzyków Dziecięcych „Kurtynka” – Świecie 2005

Nagroda indywidualna

mgr Małgorzata Małecka

Marta Wiatrowska

Powiatowa Gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych

 

Kujawsko-Pomorska Gimnazjada w lekkiej atletyce w biegu na 800m

I miejsce

 

 

VI miejsce

mgr Beata Ciesielska

Paulina Dorak

Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne w biegu na 800m

 

Wojewódzka Gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych

II miejsce

 

finalistka

mgr Beata Ciesielska

Joanna Kłos

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „ Liga Zadaniowa”

II miejsce

mgr Aleksandra Deolecka-Geppert

Dagmara Oleksy

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „ Liga Zadaniowa”

wyróżnienie

mgr Anna Maliszewska

Monika Michałowska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „ Liga Zadaniowa”

III miejsce

mgr Alina Puc

Marta Puc

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „ Liga Zadaniowa”

wyróżnienie

mgr Alina Puc

Małgorzata Jurek

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „ Liga Zadaniowa”

II miejsce

mgr Izabela Boniśniak

Karolina Domżalska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „ Liga Zadaniowa”

wyróżnienie

mgr Izabela Boniśniak

Dominika Strzelecka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

finalistka

 

finalistka

mgr Anna Maliszewska

 

mgr Izabela Boniśniak

mgr Grzegorz Weber

Katarzyna Kwiatkowska

Ogólnopolska Olimpiada Polonistyczna „Olimpus”

IX miejsce

mgr Agnieszka Kąkolewska

Rafał Błaczkowski

Ogólnopolska Olimpiada Polonistyczna „Olimpus”

XI miejsce

mgr Agnieszka Kąkolewska

Szymon Osiński

VII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

finalista

mgr Krystyna Michalak

mgr Katarzyna Pietrzak

Dawid Antos

Finał Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego

Gostycyn 2006

II miejsce

mgr Małgorzata Małecka

Monika Plewacka

VIII Ogólnopolski Konkurs na Baśń „Pewnego dnia…” – Aleksandrów Kuj. 2006

 

III Ogólnopolski Konkurs „Szkoła moich marzeń” – Bydgoszcz 2006

wyróżnienie

 

 

III miejsce

mgr Małgorzata Małecka

Anna Dworek

Ogólnopolski Konkurs Poetycki „ Miłość niejedno ma imię” – Zielona Góra 2006

finalistka

mgr Małgorzata Małecka

Katarzyna Małek

Ogólnopolski Konkurs na Pracę Pisemną „ Mam pomysł na swoje życie” – Katowice 2005

wyróżnienie

mgr Małgorzata Małecka

Dagmara Oleksy

Finał Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Prozy i Poezji Kujawskiej im. Franciszka Becińskiego – Radziejów 2005

III miejsce

mgr Agnieszka Kąkolewska

mgr Małgorzata Małecka

Klaudia Zielińska

Wojewódzka Olimpiada Polonistyczna

finalistka

mgr Małgorzata Kwiatkowska

Piotr Fuczyński

Wojewódzka Gimnazjada w lekkiej atletyce

w biegu na 1500m

III miejsce

Mirosław Szulc

Łukasz Murawa

Wojewódzka Gimnazjada w lekkiej atletyce

w biegach przełajowych

finalista

mgr Marek Gezele

Julia Woźniak

Wojewódzka Gimnazjada w lekkiej atletyce

w rzucie oszczepem

IV miejsce

mgr Marek Gezele

Patrycja Kujawa

Wojewódzka Gimnazjada w lekkiej atletyce

W biegu na 100m

XI miejsce

mgr Marek Gezele

Dominika Strzelecka

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

laureatka

mgr Wanda Sienkiewicz-Tyma

 

Na własne konto
Uczę się, ćwiczę, wygrywam
Projektor, wolontariat studencki
Wielka Orkiestra Świąteczej Pomocy 2013
Bank Żywności
Lepsza szkoła - projekt edukacyjny
Europejski fundusz społeczny
Szkoła bez przemocy
Szkoła marzeń
Podziel się posiłkiem
Szkoła humanitarna
Matematyka bez granic
Rok Szkolny w Ruchu
Mazowieckie stowarzyszenie pracy dla niepełnosprawnych DE FACTO
 
Realizacja APE COMPUTERS