Gimnazjum
im. Karola Urbańskiego
w Złotnikach Kujawskich
Godło Polski

2003/2004

ROK SZKOLNY 2003/2004

Imie i nazwisko ucznia

Konkurs

Miejsce

Opiekun

Barbara Błaczkowska

Wojewódzki Konkurs „ Owoce drzew i krzewów”

I miejsce

mgr Wanda Sienkiewicz-Tyma

Zespół Wokalny w składzie:

Barbara Błaczkowska,

Magdalena Ciesielska,

Anna Kozakiewicz,

Daria Klimek,

Paulina Myśliwiec,

Martyna Piasecka,

Anna Pokrywczyńska,

Katarzyna Eliasz,

Magdalena Starszak,

Joanna Świdurska

III Festiwal Artystyczny Gimnazjów Województwa Kujawsko - Pomorskiego GIM – ART.

Główna nagroda

mgr Iwona Szczepańska

Zespół Wokalny

Wojewódzki Przegląd „ Muzyczna Panorama” 2004

finalista

mgr Iwona Szczepańska

Redakcja „Obiektywu” w składzie:

Katarzyna Mazur,

Katarzyna Wiśniewska,

Aleksander Rybka,

Łukasz Rydzkowski,

Magdalena Serkowska,

Anna Wiktorowicz

III Festiwal Artystyczny Gimnazjów Województwa Kujawsko - Pomorskiego GIM – ART

Złoty Grawerton

mgr  Małgorzata Małecka

Piotr Woda,

Joanna Szczeniak

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

finaliści

mgr Katarzyna Pietrzak

mgr Grażyna Eliasz

Katarzyna Osińska

III Regionalny Konkurs wiedzy o Europie

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

laureatka

 

finalistka

mgr Krystyna Michalak

Dominika Strzelecka

Konkurs organizowany przez Zarząd Okręgu LOP pn. „Moje spojrzenie na organizacje ekologiczne i ich działalność w krajach Unii Europejskiej”

III miejsce

mgr Wanda Sienkiewicz-Tyma

Barbara Błaczkowska

XII Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia

finalistka

mgr Wanda Sienkiewicz-Tyma

Klaudia Zielińska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „ Liga Zadaniowa”

III miejsce

mgr Alina Puc

Dominika Strzelecka

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „ Liga Zadaniowa”

III miejsce

mgr Anna Maliszewska

Paulina Domżalska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „ Liga Zadaniowa”

III miejsce

mgr Anna Maliszewska

Robert Szczecina

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „ Liga Zadaniowa”

II miejsce

mgr Aleksandra Deolecka-Geppert

Katarzyna Eliasz

II Wojewódzki Festiwal Małych Form Teatralnych „Arlekinada” 2004

 

 

Od Kapituły Młodych oraz jury profesjonalnego w II Wojewódzkim Festiwalu Małych Form Teatralnych „Arlekinada” 2004

 

 

Nagroda indywidualna za kreację aktorską

 

I miejsce

mgr Małgorzata Małecka

Natalia Janiszewska

Od Kapituły Młodych oraz jury profesjonalnego w II Wojewódzkim Festiwalu Małych Form Teatralnych „Arlekinada” 2004

 

I miejsce

mgr Małgorzata Małecka

Maria Juszyńska

Od Kapituły Młodych oraz jury profesjonalnego w II Wojewódzkim Festiwalu Małych Form Teatralnych „Arlekinada” 2004

 

I miejsce

mgr Małgorzata Małecka

Justyna Kopyszka

X Ogólnopolski Konkurs na Gazetkę Szkolną o treściach ekologicznych pod patronatem Ministra Środowiska

 

III Festiwal Artystyczny Gimnazjów Województwa Kujawsko - Pomorskiego GIM – ART

II miejsce

 

 

 

Złoty Grawerton – nagroda główna

mgr Małgorzata Małecka

Rafał Błaczkowski

X Ogólnopolski Konkurs na Gazetkę Szkolną o treściach ekologicznych pod patronatem Ministra Środowiska

II miejsce

mgr Małgorzata Małecka

Magdalena Ciesielska

X Ogólnopolski Konkurs na Gazetkę Szkolną o treściach ekologicznych pod patronatem Ministra Środowiska

 

III Festiwal Artystyczny Gimnazjów Województwa Kujawsko - Pomorskiego GIM – ART

II miejsce

 

 

 

Złoty Grawerton – nagroda główna

mgr Małgorzata Małecka

Małgorzata Sudak

X Ogólnopolski Konkurs na Gazetkę Szkolną o treściach ekologicznych pod patronatem Ministra Środowiska

 

III Festiwal Artystyczny Gimnazjów Województwa Kujawsko - Pomorskiego GIM – ART

II miejsce

 

 

 

Złoty Grawerton – nagroda główna

mgr Małgorzata Małecka

Izabela Biernacka

X Ogólnopolski Konkurs na Gazetkę Szkolną o treściach ekologicznych pod patronatem Ministra Środowiska

 

III Festiwal Artystyczny Gimnazjów Województwa Kujawsko - Pomorskiego GIM – ART

II miejsce

 

 

 

Złoty Grawerton – nagroda główna

mgr Małgorzata Małecka

Katarzyna Osińska

Od Kapituły Młodych oraz jury profesjonalnego w II Wojewódzkim Festiwalu Małych Form Teatralnych „Arlekinada” 2004

 

I miejsce

mgr Małgorzata Małecka

Aleksander Rybka

Od Kapituły Młodych oraz jury profesjonalnego w II Wojewódzkim Festiwalu Małych Form Teatralnych „Arlekinada” 2004

 

I miejsce

mgr Małgorzata Małecka

Krzysztof Semenowicz

Ogólnopolski Konkurs „ Mój Świat”

I miejsce

mgr Małgorzata Małecka

Magdalena Serkowska

X Ogólnopolski Konkurs na Gazetkę Szkolną o treściach ekologicznych pod patronatem Ministra Środowiska

 

W kategorii dziennikarstwo w III Festiwalu Artystycznym Gimnazjów Województwa Kujawsko - Pomorskiego GIM – ART

II miejsce

 

 

 

Złoty Grawerton – nagroda główna

mgr Małgorzata Małecka

Natalia Sopel

Od Kapituły Młodych oraz jury profesjonalnego w II Wojewódzkim Festiwalu Małych Form Teatralnych „Arlekinada” 2004

I miejsce

mgr Małgorzata Małecka

Małgorzata Starszak

Od Kapituły Młodych oraz jury profesjonalnego w II Wojewódzkim Festiwalu Małych Form Teatralnych „Arlekinada” 2004

I miejsce

mgr Małgorzata Małecka

Anna Staszak

Od Kapituły Młodych oraz jury profesjonalnego w II Wojewódzkim Festiwalu Małych Form Teatralnych „Arlekinada” 2004

I miejsce

mgr Małgorzata Małecka

Joanna Świdurska

Od Kapituły Młodych oraz jury profesjonalnego w II Wojewódzkim Festiwalu Małych Form Teatralnych „Arlekinada” 2004

I miejsce

mgr Małgorzata Małecka

Renata Trynkiewicz

Od Kapituły Młodych oraz jury profesjonalnego w II Wojewódzkim Festiwalu Małych Form Teatralnych „Arlekinada” 2004

I miejsce

mgr Małgorzata Małecka

Karolina Tyma

Od Kapituły Młodych oraz jury profesjonalnego w II Wojewódzkim Festiwalu Małych Form Teatralnych „Arlekinada” 2004

I miejsce

mgr Małgorzata Małecka

Anna Wiktorowicz

X Ogólnopolski Konkurs na Gazetkę Szkolną o treściach ekologicznych pod patronatem Ministra Środowiska

 

W kategorii dziennikarstwo w III Festiwalu Artystycznym Gimnazjów Województwa Kujawsko - Pomorskiego GIM – ART

II miejsce

 

 

 

Złoty Grawerton – nagroda główna

mgr Małgorzata Małecka

Katarzyna Wiśniewska

X Ogólnopolski Konkurs na Gazetkę Szkolną o treściach ekologicznych pod patronatem Ministra Środowiska

 

W kategorii dziennikarstwo w III Festiwalu Artystycznym Gimnazjów Województwa Kujawsko - Pomorskiego GIM – ART

II miejsce

 

 

 

Złoty Grawerton – nagroda główna

mgr Małgorzata Małecka

Paulina Wojnarowska

Od Kapituły Młodych oraz jury profesjonalnego w II Wojewódzkim Festiwalu Małych Form Teatralnych „Arlekinada” 2004

I miejsce

mgr Małgorzata Małecka

Na własne konto
Uczę się, ćwiczę, wygrywam
Projektor, wolontariat studencki
Wielka Orkiestra Świąteczej Pomocy 2013
Bank Żywności
Lepsza szkoła - projekt edukacyjny
Europejski fundusz społeczny
Szkoła bez przemocy
Szkoła marzeń
Podziel się posiłkiem
Szkoła humanitarna
Matematyka bez granic
Rok Szkolny w Ruchu
Mazowieckie stowarzyszenie pracy dla niepełnosprawnych DE FACTO
 
Realizacja APE COMPUTERS